O nás

Časy, ve kterých si lidé vyráběli dárky svépomocí, jsou dávno pryč, ale i tak se většina lidí snaží být při výběru dárku originální, aby obdarovanou osobu potěšila něčím, co jí nikdo jiný nedá. Nejkrásnější dárky jsou ty, které jsou darovány od srdce a pokud je i vaším cílem darovat krásný předmět, který dokáže upřímně potěšit, nabízíme vám možnost vytvoření originálního hrníčku podle vaší předlohy.

Vyrábíme hrníčky s obrázky, které si sami namalujete. Můžete se tak podílet na vytvoření dárku, ve kterém zanecháte kus sebe sama a obdarované osobě darujete to, co jí nikdo jiný nedá. Hrníček je univerzálním dárkem, který většina z nás používá každý den a pokud bude disponovat vaším obrázkem, bude na vás obdarovaný vzpomínat pokaždé, když si připraví například kávu nebo čaj.

Obrázek pro hrníček si můžete namalovat sami, nebo ho zaslat již hotový. Překážkou pro nás nejsou ani loga a motivy. Originální hrníčky nemusí být pouze dárkem pro druhé, pokud chcete udělat radost sami sobě, nic vám v tom nebrání. Pokud jste se stali rodiči, jistě se vám nejednou stalo, že vás vaše dítko potěšilo obrázkem, který vám namalovalo. Ačkoliv se často nejedná o umělecká díla, jsou to obrázky od srdce, které je třeba zachovat. Obrázky na papíru možná nevydrží věčně, ale na hrníčku ano. Zaslat nám můžete i tvorbu vašich dětí a my z ní vykouzlíme překrásný hrníček, ze kterého budou jistě nadšené.

Vlastní myšlenka je základem originality, když darujete dárky, zvolte vždy takové, které dotyčnému připomenou, že na něj myslíte. Vytvoření vlastního hrníčku je jednoduché a objednávka vám zabere jen minimum času. Vaše snaha se jistě dočká uznání. Připravili jsme si pro vás hned několik druhů